Skip to content
telecommunication-wifi-hero-img
هیچ گاه دور نخواهید بود

نصب و راه اندازیدوربین های مدار بسته و تحت شبکه

همانطور که می‌دانید امنیت از مهمترین نیازهای ابتدایی بشر است. پس هر شخصی ابتدا سعی به برقراری آن برای خود سپس برای اطرافیانش دارد

از معروف ترین و مهم ترین سیستم‌های امنیتی و نظارتی دوربین های مدار بسته است. سیستم‌های مدار بسته یا CCTV اغلب برای اهداف نظارتی و امنیتی نصب و راه اندازی می‌شوند و حوزه استفاده از آن‌ها گستره بسیار وسیعی داردامروزه این سیستم‌ها و دوربین‌ها فقط محدود به ایجاد امنیت و محافظت از خانه‌ها و محل کارها نیست. موارد استفاده از آن‌ها بسیار گسترده‌تر شده‌اند. برای مثال می‌توان به استفاده از آن‌ها در ویدئو کنفرانس‌ها و یا حتی خرید و فروش محصولات نیز اشاره کرد که این شکل از استفاده فاصله‌ها را از بین برده است، گویا شما در یک جلسه حضور دارید و تبادل نظر می‌کنید و یا در یک فروشگاه هر جنسی که بخواهید انتخاب می‌کنید و آن‌ را خریداری می‌کنید.

دوربین های تحت شبکه بهترین و آسانترین راه برای مشاهده، ثبت و ضبط با بهترین و مطلوبترین کیفیت تصویری بر روی هر نوع از شبکه های کامپیوتری می باشند. تصاویر با استفاده از هر نوع مرورگر (تحت وب) بدون وابستگی به نوع سیستم عامل، قابل دیدن و بر روی حافظه های کامپیوتر قابل ثبت و ضبط می باشند. دوربین های تحت شبکه، کاملاً مستقل از کامپیوتر عمل کرده و در هر جایی قابل نصب هستند. این دوربین ها امکان مشاهده و ضبط تصاویر از هر جایی در دنیا برای کاربر بوجود می آورند.

دوربین های مداربسته وایفای

دوربین های وای فای به دوربین هایی میگویند که اطلاعات را در بستر شبکه و بصورت امواج وای فای برای مقصد ارسال میکند . مقصد میتواند کاربر با یک گوشی یا لپ تاپ باشد و یا میتواند یک سرور جهت ذخیره سازی و… باشد.

رضایت مشتریان محترم رایان پرداز کومس گواه حسن انجام کار ما است.

مشتریان ما  
سرمایه   ارزشمند
 مجموعه ما هستند.